Web Tasarım Şirketleri Arasındaki Fiyat Farkının Sebepleri Nelerdir?

Web sitelerinin hazırlanmasında kullanılan iki yol vardır ve bunlar web tasarım şirketleri arasındaki fiyat farkının sebepleri nelerdir sorusunun cevabıdır. Hazır scritpler kullanılarak hazırlanan web sitelerinin maliyeti daha düşüktür. Hazır siteler sayesinde resimleri ya da içerikleri kısa sürede  yerleştirmek mümkündür ve müşterilerin talepleri doğrultusunda düzenlemeler de kolaylıkla yapılabilir. Hazır siteleri hazırlayan web sitesi ajansları freelance çalışan kişilerdir. Serbest çalışan tasarımcılar müşteriye bir panel verir ve birtakım imkanlar sunar. Müşteri bu imkanlar dahilinde gereken her şeyi kendisi yapar. Hazır web sitelerinin tamamlanması ortalama bir ya da iki gün sürer ve bu siteler birbirleriyle benzer özellikler taşır. Müşteri daha sonra web sitesinde değişiklik yapmak istediğinde ise muhatap bulmakta zorlanır. Firmaların ucuz web sitesi yaptırma girişimlerine kumar oynamak gözüyle de bakılabilir.

Sıfırdan panelli özel web sitelerinin yazılımları bir aydan başlayarak bir yıla kadar uzayabilir. Süre tamamen müşterinin beklentileri doğrultusunda şekillenir. Birçok firma web tasarım şirketleri arasındaki fiyat farkının sebepleri nelerdir diye sorduklarında özel tasarım web sayfalarının avantajlarını göz önüne almalıdır. Firmalar bir web tasarım ajansına web sitesi kurulumu işi vereceklerse öncelikle ajansın sabit bir yerinin olmasına dikkat etmelidir. Bir şirket konumunda çalışan ve vergi mükellefi olan web tasarım ajansları her zaman için daha güvenilirdir. Müşteri bir web sitesi tasarlattığında ajans ile sürekli iletişim halinde olabilmelidir ve yeri geldiğinde çeşitli eklentilerle sitesini geliştirebilme imkanı bulabilmelidir.
 

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Gönder