Mobil Uygulamanızın Olması Şirketinize Ne Fayda Sağlar?

Akıllı telefonlara olan ilginin hızla artarak hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi pazarlama alanında da ne kadar önemli olduklarının bir göstergesi oluyor. Başarılı şirketlerin çoğu insanların mobil telefonlara olan bağımlılığından faydalanıyor bu nedenle mobil uygulamanızın olması şirketinize ne fayda sağlar diye sormamak gerekiyor. Büyük şirketler markalarının tanıtımını bu yolla etkili bir şekilde yapabiliyor. Mobil uygulamalar firmaların müşterileri ile anında iletişime geçebilmelerine olanak sağlıyor. Yeni çıkan ürünler, kampanyalar ya da indirimler bu yolla müşterilere anında bildirilebiliyor. Kolay erişimin getirdiği avantajlar sadece büyük şirketler tarafından kullanılmıyor. Orta ve küçük işletmeler de bu avantajı kullanarak pazarda yer edinmeye çalışıyor.

Yapılan araştırmalar kullanıcıların günde minimum iki saatlerini mobil cihazlarının başında geçirdiğini gösteriyor. Bu açıdan bakıldığında artık mobil uygulamanızın olması şirketinize ne fayda sağlar sorusu da anlamını yitiriyor. İnsanların internete bağımlı hale geldiği ve tüm uygun buldukları zamanı internet başında geçirdikleri bir gerçek. Bu kadar aktif bir ortamın olması pazarlama stratejilerinin de değişmesine yol açtı. Firmalar artık müşteri bekleme dönemlerini kapattı ve her an için müşterilerin yanında olmaları dönemi başladı. Her an müşterilerin yanında olabilmenin imkanı da mobil uygulamalardan geçiyor. Bu yolla müşteriler sürekli bilgilendirilebiliyor, devamlı iletişim halinde olmak mümkün oluyor, müşterilerin sadakatini de ölçmek imkan dahilinde oluyor. Mobil uygulamalar günümüzde firmaların markalarını tanıtmalarında en etkili yol olarak kabul ediliyor.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Gönder