Google Reklamları

İnternette gezinirken hatta e-postalar dahi okunurken çeşitli reklamlarla karşılaşılır. Bu reklamlar genellikle aranan içerikle ilgili olmaktadır. Adwords, firmaların kullanıcıları kendi web sitelerine çekmek için kullandıkları etkili bir yoldur. Google üzerinde her gün milyonlarca arana yapılmaktadır. Adwords firmaların yapılan bu aramalardan faydalanmasını sağlayan etkili bir unsurdur. Firmaların ürettiği markalar yapılan ilgili aramalarda Google reklamları olarak gözükür. Google'da bir arama yapıldığında, yapılan arama ile ilgili birçok sonuç açılır. Firmaların arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması oldukça zordur ve bu durumda devreye Adwords reklamları girer. Adwords sayesinde firmanın üst sırada listelenmesi sağlanmaktadır. Firmalar Adwords reklamlarının nerede ve ne şekilde görülmesini istediklerine karar verebilirler. Bu reklamlar sayesinde firmalar birçok potansiyel müşteriye ulaşma imkanı buluyor ve kar marjlarını geliştirebiliyor. Adwoeds reklamları sadece arama sonuçlarında devreye girmez. Firmaların ürettiği ürün ya da hizmetle alakalı yapılan tüm aramalarda da gözükür.

Kullanıcılar karşılarına çıkan tüm Google reklamları için aynı tepkiyi vermezler ve bu reklamları tıklama ihtiyacı hissetmeyebilirler. Reklamların kullanıcılar için tıklama isteği uyandırması gerekir. Bu amaçla yapılan reklam çalışmalarında firmaların Adwords hesaplarını doğru yapılandırmaları gerekir. Doğru anahtar kelimelerin seçimi ve dikkat çekici reklam metinlerinin kullanılması Google üzerinde arama yapanların ilgisini çekecektir. Doğru bir açılış sayfası ve kullanıcı profillerinin iyi incelenmesi verilen reklamların başarıya ulaşmasında etkili olur. Arama ağı reklamları içinde firmalar istedikleri kelimeleri kullanarak hedeflerine ulaşabilirler.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Gönder