Google Adwords

Reklam firmaların ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak için yaptıkları etkinliklerdir ve Google Adwords hizmeti bu konuda firmaların en büyük yardımcısıdır. Reklam sayesinde firmaların bilinirliği artar ve buna bağlı olarak da satış ve kar oranları artar. Firmaların dijital satış alanına yönelmelerinin sonucunda reklam anlayışı da değişmeye başlamıştır. Bilinen televizyon ve yazılı basın reklamlarının yerini internet reklamları almıştır. İnternetin hitap ettiği kesimin genişliği düşünülürse bu kaçınılmaz bir sonuçtur. Hemen bütün firmaların bir e-ticaret siteleri de vardır ve bu siteler üzerinden ürünlerini pazarlamaktadır. Sosyal medyanın çok yaygın kullanılıyor olması firmaların bu alana yoğun ilgi göstermesine neden olmuştur. Sosyal medya üzerinde hedef kitle belirleme ve bu kitleye uygun reklamlar verme çok önemli bir hal almıştır.

Google firması bir reklam hizmeti sunmaktadır. Firmalar Google üzerinden aramaların yapıldığı noktalara reklam yerleştirebilmektedir. Firmalar ellerindeki mal ya da ürünün tanıtımını yapmadan kitlelere ulaşmasını sağlayamazlar. Bu amaçla internet üzerinde faaliyet gösteren firmalar Google Adwords hizmeti alarak dijital ortamında kendilerini tanıtabilirler. Google Adwords anlaşılabilir bir uygulama olsa da özellikle başlangıç aşamasında uzman yardımı almak firmalar için yararlı olacaktır. Bu platformda reklam çalışmalarına başlamadan önce firmaların reklam için ayırabilecekleri bütçeyi belirlemeleri gerekir. Hizmetin pazarlanması esnasında hangi unsurların ön palana çıkacağı saptanmalıdır. Reklam bölgesel mi olacaktır yoksa genel bir reklam mı hedeflenmektedir bunlar reklam bütçesi üzerinde etkili olan konulardır.
 

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Gönder