Google Adwords Ajansı

Firmalar dijital ortamda varlıklarını kuvvetlendirecek bir Google Adwords ajansı ile çalıştıklarında hedeflerine çok daha çabuk ulaşabileceklerdir. Bu tür çalışmalar hem firmaların zamandan tasarruf etmelerini sağlar hem de yapılan yatırımdan üst düzeyde gelir elde etmeyi olanaklı kılar. Firma bu tür bir ortaklık kurmak istediğinde birlikte çalışacağı iş ortağı seçimini doğru yapmalıdır. Ajansların sundukları hizmetleri doğru anlamak ve ödenen paranın ne kadarının ajansa ne kadarının reklam yatırımlarına gideceğini öğrenmek gerekir.

Google iş ortakları Google tarafından onaylanmış yetki ve becerilere sahip uzmanlardan oluşur. Bu ortamda yeni olan firmalar Adwords işleyişi hakkında detaylı bilgi edinmelidir. Firmalar bu şekilde reklam hedeflerini daha doğru olarak belirleyebilir ve kendileri için uygun olan bir Google Adwords ajansı ile çalışabilir. Bu ajanslara ulaşılabilmek için Google  iş ortağı arama kullanılabilir. Buradan ulaşılacak sosyal medya ajansları Google tarafından uzmanlıkları onaylanmış olan ajanslardır. Burada arama yapılırken firmanın web sitesi girilmelidir. Google iş ortağı arama şirketin bilgilerinin analiz eder ve uygun olan iş ortağı seçeneklerini sunar. Benzer müşterilerle daha önce çalışmış tecrübeli iş ortaklarına bu yolla ulaşmak mümkündür. Google iş ortağı arama firmanın bu iş için ayırdığı minimum bütçeyi de bilmek ister. İş ortaklarının kabul edeceği aylık minimum reklam bütçeleri aşağı yukarı bellidir. Firma, karşılayabileceği reklam bütçesini girerek bu bütçeye uygun olan iş ortaklarının listesini görebilir.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Gönder